Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
26°C
17°C
JUTRI
30°C
16°C
Deli
1529

Člani ŠD Tek je lek na Istrskem maratonu

Po včerajšnji čistilni akciji smo danes nadaljevali z  našimi aktivnostmi. Množično smo se udeležili Istrskega maratona. 20 nas je teklo pa še nekaj spremljevalcev smo imeli, saj je bilo prav prijetno za gledalce. No za nekatere tekače pa kar malo prevroče, saj po dolgi zimi nismo navajeni v takih razmerah teči. Volja in pripravljenost sta bili primerni in smo lahko šli na start. Najprej so se podali na pot tekači na dobrih 8km. Kmalu za njimi pa še tekači na 21km, kar je bil tudi najbolj množičen tek. Naše punce pa odlične in so tekle dobro in predvsem so v teku uživale. Lepo je bilo srečati po zimski tekmovalni pavzi veliko tekaških prijateljev.
Sedaj pa malo počitka in potem zaključne priprave na Beograjski maraton. Tam bo šlo pa zares. 
In tako smo spet naredili nekaj koristnega za zdravje in dobro počutje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi