Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo zmerna burja. Drugod v notranjosti države bo večinoma oblačno, predvsem v jugovzhodnih krajih bo občasno še možen rahel dež. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, ob morju okoli 10, v Gornjesavski dolini okoli 0 °C.
7°C | 14°C
torek, 21.10.2018
10°C | 12°C
sreda, 23.10.2018
6°C | 16°C
četrtek, 24.10.2018
6°C | 20°C
petek, 25.10.2018
7°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

S pomočjo Rotary kluba Logatec na zanimive ......


NOVICE

| |
12.07.2017      15:12
A A

S pomočjo Rotary kluba Logatec na zanimive počitnice


25 otrok z OŠ 8 talcev Logatec se je drugi julijski ponedeljek odpravilo v dolino Soče na počitniški teden, ki ga organizira Rotary klub Logatec v sodelovanju z Zvezo rotary klubov Slovenije in Centrom šolskih in obšolskih dejavnosti.


Deli:

»Rotary Klub Logatec kot lokalni klub vselej skuša najti programe dejavnosti v lokalnem okolju. Letos smo se odločili, da popeljemo 25 otrok na letovanje v vas Sočo,« je pred odhodom povedal Matjaž Ribaš, predstavnik Rotary Kluba Logatec. Denar so zbirali s prostovoljnimi prispevki, organizirali so dve odmevni akciji v logaškem vetrovniku. »Ljudje, ki so si želeli tam poleteti, so prispevali denar za to akcijo in za letovanje otrok,« je povedal sogovornik. Z udeležbo na skupnih akcijah jim, kot pravi, pomaga tudi Občina Logatec.

Šola je otroke izbirala glede na potrebe, saj jih zelo dobro pozna.« Na počitnice so šli tisti, ki to dejansko zaslužijo,« poudari Ribaš. Otroci bodo v vasi Soča ob zanimivem počitniškem programu preživeli pet dni. 

Besedilo in foto: Blanka Markovič Kocen


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Logatec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.