Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
31°C
18°C
JUTRI
34°C
18°C

Aktivno poletje v DS Logatec

Poletje, čas ko mnogi poležavajo na dopustniških lokacijah, mineva v domu v znamenju mnogih aktivnosti. Začelo se je športno in družabno, s turnirjem v sedeči odbojki in poletno tombolo.  Nadaljevalo naravoslovno z dnevi destilacije. Destilirali smo limone, sivko, ki rase v okolici doma ter vrtnice iz naših cvetličnih gred. Za kulturno-umetniški pridih poletju je poskrbela, komaj osem letna Lia, ki nam je pisala, da bi rada nastopila pri nas. Z veseljem smo jo sprejeli, ona pa nam je ta dan, kljub mladosti, povedala kar nekaj modrih ter odlično zapela pesmi z globoko sporočilno vrednostjo, ki nas niso pustile ravnodušne. Trenutno si lahko v domu ogledate razstavljena dela logaškega likovnika Janeza Ovsca, pred tem pa so pri nas razstavljale svoje mozaike članice Kulturnega društva RAK iz Rakeka. Za četrtek, 12. septembra pripravljamo dan odprtih vrat. Koledarsko poletje bomo zaključili s sprehodom za spomin po Logatcu, 20. septembra.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi