Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
24°C
14°C
JUTRI
20°C
12°C

Sprehod za spomin v Logatcu

V petek, 20. septembra se s stanovalci Doma starejših Logatec odpravljamo na tradicionalni Sprehod za spomin po Logatcu. Zaposlenim ta dan priskočijo na pomoč prostovoljci, prijatelji in svojci, ki pomagajo pri spremljanju stanovalcev. Nekateri še gredo peš, večina po potrebuje pomoč drugega pri vožnji invalidskega vozička. Da bi lahko ta dan odpeljali čim več stanovalcev na potep potrebujemo še vas. Zato vse, ki imate ta petek dopoldan čas vabimo, da se nam pridružite. S sprehodom bomo obeležili Dan brez avtomobila, obenem pa ozaveščali o problematiki starajočega se prebivalstva ter demence. Pridite, luštno bo!

Zbirno mesto je pred glavnim vhodom v Dom starejših Logatec, v petek, od 9.15 dalje. Več informacij dobite na 064 245 288 ali na info@ds-logatec.si, kamor lahko javite tudi svojo udeležbo.

Zaposleni in stanovalci Doma starejših logatec.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi