Logo MojaObčina.si

Logatec

JUTRI
20°C
9°C
SOB.
18°C
10°C
Deli
1300

NASTOP ŽePZ DRUŠTVA INVALIDOV IN UPOKOJENCEV LOGATEC NA 21. REVIJI V ČRNOMLJU

Zveza delovnih invalidov Slovenije že enaindvajsetič zapored, torej tradicionalno, prireja srečanje pevskih zborov društev invalidov iz vse Slovenije. 21. revija pevskih zborov društev invalidov ZDIS, ki je bila 11.5.2019 v Črnomlju sodi v sklop prireditev ob praznovanju 50.letnice delovanja največje invalidske organizacije v Sloveniji, ki jo obeležujemo pod geslom "50 let ZDIS - Praznujemo preteklost, izboljšujemo prihodnost".
Ženski pevski zbor društva invalidov in upokojencev Logatec, pod vodstvom prizadevnega zborovodje Matije Logarja je nastopil prav na vseh revijah, letos  je to že enaindvajsetič.
ISKRENE ČESTITKE!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi