Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
9°C
-1°C
JUTRI
6°C
-4°C

Klopca ljubezni na Ravniku

Pred nami so jesenski dnevi, katere lahko popestrimo tudi s pohodom in nabiranjem telesne kondicije.

Klopca ljubezni na Ravniku je nova točka na slovenskem zemljevidu romantičnih klopic s silhueto srca in razgledom. Je prva ne le v logaški občini, ampak v tem delu Slovenije sploh (najbližji stojita na Čavnu in Polhograjski grmadi, ponujajo pa jih tudi Golica, Vače, Sabotin, Jeruzalem, Vogar, Velika planina…). Namenjena ni le zaljubljenim pohodnikom, dostop do nje je dovolj enostaven, da jo lahko preizkusi kdorkoli. Klopco ljubezni je ob pomoči Občine Logatec postavilo KTD Hotedršica. 

Vabljeni, da posedite na klopci in se naužijete lepote razgleda, ki ga ponuja!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi