Logo MojaObčina.si

Logatec

JUTRI
23°C
10°C
PET.
23°C
11°C
784

Izid knjige, priročnika Kamišibaj v šoli in doma

Avtorici Simona Nagode in Tatjana Rupnik Hladnik v priročniku Kamišibaj v šoli in doma predstavljata, kako lahko na različne načine uporabimo japonsko tehniko pripovedovanja, kamišibaj.

Kamišibaj je papirno gledališče, ki se skriva v prenosnem lesenem odrčku. Lahko ga uporabimo v šoli, doma in ob družabnih ali gledaliških dogodkih za občinstvo, ki šteje do 50 gledalcev. Otroke in odrasle spodbuja k branju, pisanju, risanju, govornemu izražanju in nastopanju. Predstavlja inovativen pristop k učenju in poudarja pomen ustvarjalnosti.

Priročnik je prva knjiga o kamišibaju v Sloveniji. Z recenzijo so ga podprle pomembne osebnosti iz slovenskega kulturnega in izobraževalnega prostora.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi