Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
23°C
14°C
JUTRI
22°C
15°C
7524

Informacije tudi s področja medicije dela, prometa in športa

Na Združenju za medicine dela, prometa in športa (MDPŠ) so pripravili spletno stran, na katero lahko usmerite svoje člane, delovne organizacije, zaposlene, strokovne sodelavce in druge deležnike po koristne informacije, vsebine in povezave s področja preprečevanja in obvladovanja epidemije COVID-19:

 

anticovid.zmdps.si

 

“Posredujte nam predloge, katere vsebine, informacije in povezave naj se še umestijo na spletno stran,” pozivajo na Združenju.  Vsebine na strani se sproti dopolnjujejo in usklajujejo, zato vas prosijo tudi za skrben pregled podanih informacij. 

 

Iskreno se zahvaljujejo vsem, ki ste in še boste prispevali k nastajanju omenjenih vsebin. 

 

ZMDPŠ

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi