Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
11°C
0°C
JUTRI
14°C
-2°C
2002

1. nočni pohod na razglednik pod Srnjakom. 22. junij

soboto, 22. junija, ob 20.00 uri pripravljamo v Turističnem društvu Logatec nočni pohod na razglednik pod Srnjakom, za katerega bi želeli, da postane v prihodnjih letih tradicionalen.
Zbirno mesto bo na trgu pred cerkvijo sv. Nikolaja v Logatcu. Pohod bo speljan po slikovitih poteh in stezah, ki nas bodo prek Broda, Ženčka, Kalc in rimske utrdbe Lanišče pripeljali do razglednika pod uradno najvišjim logaškim vrhom - Srnjakom. Tam bo pohodnike čakalo presenečenje.

Pohod je nezahteven, speljan po travniških kolovozih in gozdnih poteh, grebenih in razgledih, skupno bo za okvirno 4 ure hoje v obe smeri. Vsak udeleženec sam poskrbi za hrano in pijačo kot tudi za svetilko. Če bo deževalo, pohod odpade, sicer pa se odpravimo čez kraško pokrajino in v osrčje hrušiških gozdov. Pohod je primeren tudi za družine za otroke, saj bo hoja ponoči za marsikaterega otroka pravo doživetje.

Za več informacij pišite na turisticnodrustvologatec@gmail.com ali pokličite na: 041 892 808. 

TD Logatec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi