Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

oblačno
Popoldne bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nastajale bodo krajevne padavine, deloma kot plohe, na zahodu tudi nevihte. Zapihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo 26 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 26°C
petek, 30.06.2017
16°C | 28°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Zaradi gradnje vodovoda zaprte ceste


EVROPSKI PROJEKTI

| |
18.04.2016      18:22
A A

Zaradi gradnje vodovoda zaprte cesteDeli:

Gradnja visoke cona na Lukovici je v polnem razmahu. Gradbeni stroji izvajalca GPZ oziroma podizvajalca Teleg – m že od prejšnjega meseca intenzivno ropotajo v gozdu nad vasjo. Tam bo v prihodnosti stal nov 100 m3 velik vodohran, ki ga bo napajalo črpališče, ki ga prav tako že gradijo. Sicer pa so sredi aprila gradbeni stroji zasedli tudi ulice. Zaradi gradnje vodovoda bosta Partizanska pot in cesta Pod gradom popolnoma zaprti predvidoma do konca meseca. Občinska uprava prosi za upoštevanje obvozov in prometne signalizacije.
Visoka cona na Lukovici bo zgrajena s pomočjo evropskega denarja. Projekt je težak 670 tisočakov. S temi sredstvi bodo nadgradili del obstoječega vodovodnega omrežja ter zgradili nov vodohran s črpališčem. Dela naj bi potekala do konca letošnjega leta, po zaključku gradnje naj bi bile urejene tlačne razmere v vodovodnem omrežju, rešili pa naj bi tudi občasno pomankanje vode v višje ležečih delih Lukovice.

 

V. L.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!