Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 21.02.2018

oblačno
Ponoči bo na Primorskem pretežno oblačno, burja se bo krepila. Drugod bo oblačno, občasno bo ponekod rahlo snežilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem okoli 3 stopinje.
-1°C | 3°C
četrtek, 22.02.2018
-1°C | 0°C
petek, 23.02.2018
-1°C | 1°C
sobota, 24.02.2018
0°C | 0°C
nedelja, 25.02.2018
-5°C | -6°C
Opozorila
Torek, 20.2.2018 ob 18h
Od noči na sredo bodo najmočnejši sunki burje na Primorskem presegali hitrost 100 km na uro.
-1°C
3°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Zaradi gradnje vodovoda zaprte ceste


EVROPSKI PROJEKTI

| |
18.04.2016      18:22
A A

Zaradi gradnje vodovoda zaprte cesteDeli:

Gradnja visoke cona na Lukovici je v polnem razmahu. Gradbeni stroji izvajalca GPZ oziroma podizvajalca Teleg – m že od prejšnjega meseca intenzivno ropotajo v gozdu nad vasjo. Tam bo v prihodnosti stal nov 100 m3 velik vodohran, ki ga bo napajalo črpališče, ki ga prav tako že gradijo. Sicer pa so sredi aprila gradbeni stroji zasedli tudi ulice. Zaradi gradnje vodovoda bosta Partizanska pot in cesta Pod gradom popolnoma zaprti predvidoma do konca meseca. Občinska uprava prosi za upoštevanje obvozov in prometne signalizacije.
Visoka cona na Lukovici bo zgrajena s pomočjo evropskega denarja. Projekt je težak 670 tisočakov. S temi sredstvi bodo nadgradili del obstoječega vodovodnega omrežja ter zgradili nov vodohran s črpališčem. Dela naj bi potekala do konca letošnjega leta, po zaključku gradnje naj bi bile urejene tlačne razmere v vodovodnem omrežju, rešili pa naj bi tudi občasno pomankanje vode v višje ležečih delih Lukovice.

 

V. L.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!