Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo vreme povsod umirilo in do jutra se bo zjasnilo. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju 19 stopinj C.
18°C | 31°C
torek, 27.06.2017
18°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 24°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 18h
Zvečer bodo predvsem v jugovzhodni Sloveniji še možne krajevno močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra.
18°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

V vrtcu v Dragomerju prenavljajo kuhinjo


NOVICE

| |
24.08.2015      10:07
A A

V vrtcu v Dragomerju prenavljajo kuhinjo


Med poletnimi počitnicami so vrtčevsko kuhinjo zasedli delavci Akvainga in jo začeli obnavljati.


Deli:

Več desetletij staro napeljavo je načel zob časa, ki ni prizanašal niti stenam in tlakom. »Zaradi vlage so začele stene, strop in tlaki v kuhinji razpadati in jih je bilo potrebno zamenjati. V kuhinji je bilo vroče, prezračevanje ni bilo urejeno,« nam je pojasnila občinska uprava. Kot smo izvedeli, so se zaradi tega odločili za popolno obnovo kuhinje, ki vključuje zamenjavo ploščic, prenovo tlakov in sanacijo sten ter stropa. Zamenjane bodo tudi vse elektro- in strojne inštalacije, med njimi kabli za elektriko, cevi za vodo in kanalizacijo, uredili bodo prezračevanje, kuhinjo bodo po novem lahko ohladili s klimatsko napravo, vgradili pa bodo tudi energijsko varčno in kakovostnejšo kuhinjsko napo. Izbrani izvajalec Akvaing bo kuhinjo obnovil za 57 tisočakov, dela pa naj bi se zaključila do konca poletja.

 

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!