Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.01.2018

jasno
Ponoči bo pretežno jasno, ponekod po kotlinah lahko nastane kratkotrajna megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, v alpskih dolinah do -8, ob morju okoli 2.
-1°C | 11°C
četrtek, 25.01.2018
0°C | 8°C
petek, 26.01.2018
6°C | 11°C
sobota, 27.01.2018
4°C | 11°C
nedelja, 28.01.2018
2°C | 10°C
Opozorila
Torek, 23.1.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
11°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

V središču pozornosti so bile mame


NOVICE

| |
11.04.2016      18:01
A A

V središču pozornosti so bile mame


Učenci in učitelji Osnovne šole Log - Dragomer so v sodelovanju z Občino Log - Dragomer in Kulturno-umetniškim društvom Kosec pripravili prireditev ob materinskem dnevu. Na odru so se učenci prve triade predstavili z recitacijo, pesmijo, plesom, zabavnimi skeči in dramatizacijo, uprizorili pa so tudi pravo modno revijo. Prijeten program je ponovno navdušil polno dvorano.


Deli:

Prireditev ob materinskem dnevu ostaja najbolj množično obiskana prireditev, ki poteka v večnamenski dvorani osnovne šole. V njej so se v velikem številu ponovno zbrale mamice, ki so jih spremljali njihove hčere in sinovi, možje ter drugi gostje, ki so si prišli ogledat, kaj so jim letos pripravili najmlajši učenci šole. Ti so program oblikovali in izvedli s pomočjo svojih učiteljev ter občinstvo navdušili z ljubkostjo, prikupnostjo in šaljivostjo. Na odru sta se predstavila stalna gosta tovrstnih prireditev, otroški pevski zbor ter Orffova skupina, ki je občinstvu pokazala, koliko ritma se skriva v vedrih. Gledalci so se zabavali ob šalah o starših, prisluhnili domiselnim recitacijam o mamah in očetih, prepričali so se, da pesmi o starših dobro zvenijo tudi v angleškem jeziku ter si ogledali nastop Žabjih baletk. Prvošolci so pomladno vzdušje ustvarili s pomladnim kolom, drugošolci pa so pomlad pozdravili s pesmijo, glasbo in igro. Sicer pa so nastopajoči pobrskali tudi po omarah ter se s pravo modno revijo predstavili v izbranih kreacijah iz omar svojih staršev. Za konec so občinstvo presenetili še z glasbenim šopkom, ki so ga skupaj zapeli vsi nastopajoči. Mamic pa s prireditvijo niso obdarili le nastopajoči, temveč jih je razveselilo tudi KUD Kosec. Društvo jim je podarilo tulipane, ki so jih prejele iz rok v folklorna oblačila oblečenih osnovnošolcev.

 

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Številka: 455
Izšla: 18.12.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.01.2018
Danes ni dogodkov.
28.01.2018 | Družabni dogodki
11. srečanje pri Svetem Pavlu na Vrhniki

Bodite prvi pri oddaji mnenja.