Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

jasno
Ponoči bo precej jasno, proti jutru bo ponekod nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 15, na Goriškem in ob morju okoli 17 °C.
15°C | 28°C
petek, 21.09.2018
15°C | 28°C
sobota, 22.09.2018
14°C | 29°C
nedelja, 23.09.2018
14°C | 19°C
ponedeljek, 24.09.2018
8°C | 20°C
Opozorila
Torek, 18.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
28°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

V pripravi nov letni program športa


NOVICE

| |
15.08.2017      8:52
A A

V pripravi nov letni program športa


Občina v sodelovanju s športnimi društvi in strokovno pomočjo pripravlja prenovljen pravilnik o sofinanciranju športa v Občini Log - Dragomer, v katerem bodo določeni pogoji, merila in postopek dodeljevanja finančnih sredstev za sofinanciranje športnih programov. Kot smo izvedeli, bo dokument usklajen z vsemi veljavnimi zakoni in pravilniki s tega področja, obenem pa naj bi upoštevali tudi lokalne posebnosti.


Deli:

Pripravljavci so se prenove pravilnika lotili v poznih spomladanskih mesecih, ko so s strokovno pomočjo pripravili osnutek novega pravilnika, ki je bil usklajen z novim zakonom o športu in nacionalnim programom športa. Kot nam je zaupal podžupan Simon Strgar, so osnutek poslali vsem občinskim športnim društvom, ta so ga lahko pregledala in podala svoje komentarje in priporočila: »Želeli smo si, da bi se odzvalo več društev, možnost sodelovanja sta izkoristili le dve društvi. Na osnovi teh komentarjev in priporočil je strokovnjakinja osnutek popravila in ga prilagodila.« Gradivo naj bi septembra na mize dobil pristojni odbor, nato pa naj bi romal še pred svetnike. Če bo šlo vse po načrtih, bo še v letošnjem letu sprejet prenovljen dokument. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!