Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.07.2018

oblačno
Ponoči se bo dogajanje umirilo. Zjutraj pa se bo na zahodu ponovno zmerno pooblačilo, možna je kakšna ploha ali nevihta. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
18°C | 26°C
nedelja, 22.07.2018
17°C | 27°C
ponedeljek, 23.07.2018
17°C | 29°C
torek, 24.07.2018
16°C | 28°C
sreda, 25.07.2018
16°C | 29°C
Opozorila
Petek, 20.7.2018 ob 18h
Zvečer bodo v notranjosti še nastajale nevihte, možna so krajevna neurja.
18°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

V pripravi nov letni program športa


NOVICE

| |
15.08.2017      8:52
A A

V pripravi nov letni program športa


Občina v sodelovanju s športnimi društvi in strokovno pomočjo pripravlja prenovljen pravilnik o sofinanciranju športa v Občini Log - Dragomer, v katerem bodo določeni pogoji, merila in postopek dodeljevanja finančnih sredstev za sofinanciranje športnih programov. Kot smo izvedeli, bo dokument usklajen z vsemi veljavnimi zakoni in pravilniki s tega področja, obenem pa naj bi upoštevali tudi lokalne posebnosti.


Deli:

Pripravljavci so se prenove pravilnika lotili v poznih spomladanskih mesecih, ko so s strokovno pomočjo pripravili osnutek novega pravilnika, ki je bil usklajen z novim zakonom o športu in nacionalnim programom športa. Kot nam je zaupal podžupan Simon Strgar, so osnutek poslali vsem občinskim športnim društvom, ta so ga lahko pregledala in podala svoje komentarje in priporočila: »Želeli smo si, da bi se odzvalo več društev, možnost sodelovanja sta izkoristili le dve društvi. Na osnovi teh komentarjev in priporočil je strokovnjakinja osnutek popravila in ga prilagodila.« Gradivo naj bi septembra na mize dobil pristojni odbor, nato pa naj bi romal še pred svetnike. Če bo šlo vse po načrtih, bo še v letošnjem letu sprejet prenovljen dokument. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!