Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 17.12.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od severozahoda zjasnilo, marsikje po nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -2, ob morju malo nad 0.
-1°C | 2°C
torek, 18.12.2017
-4°C | 2°C
sreda, 19.12.2017
-4°C | 1°C
četrtek, 20.12.2017
-6°C | 2°C
petek, 21.12.2017
-3°C | 6°C
Opozorila
Sobota, 16.12.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
2°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Strategija razvoja je pripravljena za ......


NOVICE

| |
02.12.2015      16:12
A A

Strategija razvoja je pripravljena za obravnavo


Delovna skupina za pripravo strategije razvoja Občine Log - Dragomer je opravila svoje delo. V nadaljevanju naj bi strategijo javnosti predstavili na zboru občanov, nato naj bi šla še pred odbore, zadnjo besedo pri sprejemu pa bo imel občinski svet. Sočasno s strategijo skupina pripravlja tudi izvedbeni načrt za prihodnji dve leti, ki pa še ni dokončan.


Deli:

Po skoraj enem letu intenzivnega pripravljanja strategije razvoja Občine Log - Dragomer je dokument pripravljen za obravnavo. Delovna skupina, ki jo sestavljajo Domen Cukjati, Andrej Jerman Blažič, Vili Kosednar, Stojčo Tasec, Darijan Novak in Igor Rojec, je skupaj z zunanjo izvajalko prof. dr. Adriano Rejc Buhovac iz Centra poslovne odličnosti Ekonomske fakultete ter občani, ki so sodelovali na delavnicah, pripravila dokument, ki bo vodilo razvoja v prihodnjih letih ter bo služil kot osnova za pripravo bodočih občinskih proračunov. Kot nam je pojasnil podžupan Strgar, so skupaj s strategijo razvoja želeli pripraviti tudi izvedbeni načrt za prihodnji dve leti, a se je priprava nekoliko zavlekla. Ta dokument naj bi bil pripravljen v prvih mesecih prihodnjega leta.


V. L. 
Foto: V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!