Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.11.2017

oblačno
Ponoči se bo od zahoda postopoma pooblačilo, nekaj jasnine bo zjutraj še na severovzhodu. Tam bo ponekod pihal jugozahodnik. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do 6, na Primorskem od 7 do 10°C.
6°C | 12°C
nedelja, 26.11.2017
4°C | 4°C
ponedeljek, 27.11.2017
-3°C | 5°C
torek, 28.11.2017
-4°C | 6°C
sreda, 29.11.2017
2°C | 2°C
Opozorila
Petek, 24.11.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
12°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Žabice odlične na tekmovanju v Zagrebu


ŠPORT, TURIZEM

| |
09.06.2014      9:16
A A

Žabice odlične na tekmovanju v Zagrebu


Za zaključek tekmovalne sezone si je otroška cheerleading skupina Žabice izbrala mednarodno tekmovanje v glavnem mestu Hrvaške. Pridružili sta se jim tudi plesalki Urša Smrekar in Maja Molek, ki sta priložnost izkoristili za zadnjo tekmo pred njunim največjim plesnim izzivom – nastopom na evropskem prvenstvu v Nemčiji, kjer bosta Slovenijo zastopali v kategoriji mladinskih hip hop plesnih parov. Prav vse Žabice so se na tekmovanju izvrstno predstavile in se domov vrnile z zlatimi medaljami!


Zlata žabja otroška cheerleading ekipa
Zlata žabja otroška cheerleading ekipa
Deli:

Garden Mall Dance Cup 2014, tekmovanje za plesne in cheerleading skupine, se je odvijalo na strehi zagrebškega nakupovalnega središča, kar je bilo že samo po sebi posebno doživetje. Na pravem plesnem odru so sodniki in gledalci spremljali 106 nastopov tekmovalcev iz osmih klubov iz Hrvaške, Slovenije in Madžarske. Štirinajst tekmovalk iz ŠŠD Log - Dragomer je prikazalo štiri tekmovalne nastope in se veselilo naslednjih rezultatov: 

  • 1. mesto – Otroška cheerleading skupina Žabice/Frogs (Sana Chen, Anja Winterleitner, Luca Marinko, Tia Marija in Tjaša Kušer, Carmen Taja Sekula, Tjaša Železen, Neža Cukjati, Liza Šapec, Tarin Kulenović, Tjaša Selišakar in Taja Levec, trener: Vanja Potočnik, pomočnik: NatalijaTurk)
  • 1. mesto  Neža Cukjati, trener: Vanja Potočnik (otroci posamezno)
  • 2. mesto  Tarin Kulenović, trener: Vanja Potočnik (otroci posamezno)
  • 1. mesto  Maja Molek & Urša Smrekar, trener: David Ajdič (mladinski hip hop pari)

Tekmovalkam in trenerjem iskreno čestitamo, vse občane pa vljudno vabimo, da si v soboto, 14. 6. 2014, med 17. in 19. uro v Športnem parku Log ogledate zaključno revijo vseh "žabjih" programov 17. sezone ŠŠD Log - Dragomer. Dobrodošli na prireditvi Pozdrav poletju & Žabji piknik 2014!

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!