Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.07.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno s krajevnimi padavinami in nevihtami. Ob morju bo večji del dneva pihal jugo, zvečer pa bo zapihal okrepljen severozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 26, v južnih krajih do 30 stopinj C.
20°C | 25°C
torek, 25.07.2017
16°C | 27°C
sreda, 26.07.2017
14°C | 25°C
četrtek, 27.07.2017
12°C | 27°C
petek, 28.07.2017
14°C | 30°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.7.2017 ob 8h
Danes bodo nekatere nevihte spremljala krajevna neurja z nalivi in močnejšimi sunki vetra. Ni izključen tudi pojav toče. Na obali bo zvečer ob prehodu hladne fronte zapihal okrepljen severozahodnik.
20°C
25°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Košarkarski turnir trojk "ŠD Log 2014"...


ŠPORT

| |
26.06.2014      11:17
A A

Košarkarski turnir trojk "ŠD Log 2014"


V nedeljo, 22. junija, je na pobudo Tomija Mirkoviča, ob podpori Simona Koščaka in Poldeta Šolca ter v organizaciji ŠD Log na košarkarskem igrišču pri OŠ Log - Dragomer potekal košarkarski turnir trojk "ŠD Log 2014". Na tekmovanju se je zbralo osem ekip. V glavnem so jih sestavljali najstniški igralci košarke iz lokalnega okolja, ki so k sodelovanju povabili tudi vrstnike iz okoliških krajev, lep zgled vztrajnosti in modrosti pa so jim bili igralci v zrelejših letih, ki so se na vročem soncu in v vetrovnem vremenu zavidljivo dobro upirali svojim tudi več kot 30 let mlajšim nasprotnikom.


Udeleženci in organizatorji turnirja
Udeleženci in organizatorji turnirja
Deli:

Po štirih urah igranja košarke je bil vrstni red sodelujočih ekip naslednji:

1. mesto:     Mlijeko

2. mesto:     Prodana tekma

3. mesto:     Medicinci

4. mesto:     Mladi zobki

5. mesto:     Fantastic four

6. mesto:     Invalidi

7. mesto:     3K

8. mesto:     Zicerji

 

 

Vsi sodelujoči so v zahvalo prejeli uradne majice turnirja, igralci treh prvouvrščenih ekip pa še medalje, denarne in praktične nagrade. MVP finalne tekme, Domen Novak, je kot posebno nagrado prejel majico s podpisom Gorana Dragića. Ta je bil predviden v vlogi podeljevalca nagrad na turnirju, a je tokrat moral opravičiti svojo odsotnost.

Prijeten dan so udeleženci turnirja zaključili v Športnem parku Log, z druženjem ob hrani z žara. Strinjali so se, da naj tekmovanje preraste v tradicionalni dogodek. Zatorej se ponovno vidimo naslednje leto, v nedeljo, 21. junija 2015, organizatorji pa že obljubljajo, da bo Goran Dragić takrat zagotovo obiskal turnir.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!