Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
21°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
21°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 33°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
21°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Spomladi naj bi začeli obnavljati cesto ......


NOVICE

| |
17.03.2014      18:10
A A

Spomladi naj bi začeli obnavljati cesto Bevke–Log


Občini Log - Dragomer in Vrhnika bosta letos skupaj modernizirali cesto Bevke–Log. Vsaka občina naj bi plačala polovico cene, v proračunu Občine Log - Dragomer je tako na tej postavki predvidenih 90 tisočakov. Kot nam je pojasnil župan Mladen Sumina, je popis del že narejen in je v usklajevanju z vrhniško občino. Začetek gradnje načrtujejo v spomladanskih mesecih.


Deli:

Obnovljenega bo približno pol kilometra ceste, vzporedno z rekonstrukcijo cestišča pa bodo v istem delu zamenjali glavno vodovodno cev Bevke–Log. Cestno povezavo med Bevkami in Logom je Občina Vrhnika delno modernizirala že leta 2010 oziroma 2012, in sicer do občinske meje. Ob rekonstrukciji ceste je bil na stroške Občine Vrhnika obnovljen tudi vodovod, ki naj bi po gradnji vrtine služil tudi Log-Dragomerčanom. Kot je pojasnil župan Sumina, bo občina z modernizacijo pridobila ustrezno cestno povezavo z naseljem Bevke, ki je sicer pomembnejša za prebivalce Bevk kot za Log-Dragomerčane, a je župan ob tem poudaril, da neobnovljeni odsek ceste v celoti leži na območju Občine Log - Dragomer.

 

V. E. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!