Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 19.08.2017

oblačno
Danes se bo postopno pooblačilo, najpozneje v južnih krajih. Od severozahoda se bodo popoldne začele pojavljati plohe in nevihte, do noči bodo postopno zajele vso Slovenijo. Predvsem v zahodni in južni Sloveniji bodo možna krajevna neurja. Zapihal bo severovzhodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 22, drugod od 25 do 31 stopinj C.
18°C | 29°C
nedelja, 20.08.2017
15°C | 24°C
ponedeljek, 21.08.2017
11°C | 27°C
torek, 22.08.2017
10°C | 26°C
sreda, 23.08.2017
13°C | 28°C
Opozorila
Sobota, 19.8.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
29°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Zahvala volivcem Loga za zaupanje


SOSED SOSEDU

| |
10.09.2014      11:20
A A

Zahvala volivcem Loga za zaupanje


Zaključuje se moj štiriletni mandat svetnice in triletni mandat podžupanje. Na mesto svetnice sem bila izvoljena kot članica stranke Desus v volilni enoti Log, na mesto podžupanje pa me je imenoval župan naše občine. Obe funkciji sem sprejela s ponosom in odgovornostjo. Verjela sem in še verjamem, da živim v lepi in prijazni občini. Zavedam se, da so bila pričakovanja občanov večja od vidnih rezultatov. Priznam, tudi sama sem pričakovala, da nam bo uspelo več.


Deli:

Kot podžupanja sem bila na tedenskih kolegijih seznanjena z vsemi tekočimi opravili, s problemi in projekti občine. Vedno sem bila pripravljena pomagati, dane naloge sem opravila po svojih najboljših močeh. Kot svetnica sem  delovala konstruktivno, zavzemala sem se za razvoj in urejenost občine. Odločala sem se po svoji vesti, v skladu s programom stranke Desus, in vedno zastopala interese svoje volilne enote Log. Pri projektu kanalizacije sem dejavno sodelovala in pomagala pri pridobivanju služnosti na področju Loga. Projekt je zaključen, gradbena dovoljenja so pridobljena, počakati je treba na nov razpis za pridobitev evropskih sredstev. Ves mandat sem se zavzemala za izgradnjo trioddelčnega vrtca na Logu, kar je bilo dogovorjeno in zapisano že pri ustanavljanju naše občine. Že prvo leto sem dala pobudo, naj občina odkupi obe stanovanji v stari šoli Log in stavbo obnovi za potrebe kulture in druženja za vse generacije. Stara šola je zgodovinsko najpomembnejša stavba v naši občini in ima status kulturnega spomenika. Glede na to imamo možnost, da celotno obnovo z opremo vred krijemo iz evropskih nepovratnih sredstev. Ker v predlogu proračuna za leto 2014 znova ni bila predvidena gradnja novega vrtca na Logu, sem edina glasovala proti sprejetju proračuna. Po javni razpravi je bila v proračun za leto 2014 dodana izgradnja vrtca Log. Potrjena je idejna zasnova vrtca, ki ga bodo zgradili med objektom stare šole in parkiriščem. Odkupljeno je eno stanovanje v stari šoli. Sodelovala sem pri aktivnostih za ohranitev Pošte Log.  Stranka Desus je s civilno iniciativo uspešno izvedla anketo za priključitev Dragomerja k območju Pošte Log.  

Kot svetnica in podžupanja sem se z veseljem odzvala na vsa vabila in se udeleževala vseh občinskih prireditev. Spoznala sem, kako dragocena so prostovoljna društva v naši občini. Neprecenljivo je delo vseh, ki sodelujejo pri številnih občinskih dejavnostih. Kljub časom, ki jih živimo, ugotavljam, da je srčnosti pri občanih veliko. Srčnost pa je tista, ki nam pomaga ustvarjati delovne uspehe, lepa doživetja in lepe spomine.  

V svojem imenu in v imenu stranke Desus se zahvaljujem za zaupanje.

Branka Brecelj, 
stranka Desus
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!