Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Danes bo oblačno. Zjutraj bo na zahodu začelo deževati, padavine bodo čez dan zajele vso državo. Predvsem v južni Sloveniji bodo tudi nevihte s krajevnimi nalivi. Zapihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, na Primorskem popoldne zmerna do močna burja. Meja sneženja se bo proti večeru spustila do nadmorske višine okoli 1200 m, v noči na ponedeljek pa tudi pod 1000 m. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 18 stopinj C.
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 13°C
torek, 24.10.2017
5°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 9h
Danes popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
10°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Prenova doma Društva upokojencev Log


SOSED SOSEDU

| |
16.09.2013      8:53
A A

Prenova doma Društva upokojencev Log


Naše društvo je poletne mesece izkoristilo za delno prenovo svojega doma. To nalogo je upravni odbor na spomladanski seji zaupal komisiji za upravljanje doma, ki ji predseduje Avgust Krstnik.


Deli:

Dela so potekala julija in avgusta. Celostno se je obnovila soba, v kateri potekajo društvene dejavnosti, obnovili so predprostor in vetrolov ter uredili nove sanitarije za potrebe društva. Delno se je obnovila tudi fasada. Ob zaključku del smo organizirali prostovoljno delovno akcijo. Počistili smo notranjost doma, uredili okolico, popravili in pobarvali okna in vrata, celo dotrajane strešnike smo zamenjali. Prenovo smo financirali iz sredstev, ki jih je društvo za ta namen privarčevalo v preteklih letih. Do zdaj smo dom uporabljali predvsem za sestanke upravnega odbora društva, v njem so imele Spominčice pevske vaje in klekljarice svoja srečanja. Martina Tomše je podarila čipke,  Helena Likar, vodja klekljaric, pa je poskrbela, da sobo društva krasijo lepe zavese z idrijsko čipko. 

Društvo upokojencev Log je že zdaj zelo dejavno. Prostovoljke poskrbijo za najstarejše člane društva, organiziramo izlete, martinovanje, krompirjev piknik, novoletno srečanje, družinski pohod v okviru Športfejsta in tedenske pohode Hitrih polžkov. Organiziramo tudi računalniški tečaj in plesne vaje.

Naš prenovljeni dom je zdaj primeren še za dodatne dejavnosti. Upravni odbor društva je sklenil, da bo dom vsaj enkrat na teden odprt za vse člane društva. Želimo popestriti dolge zimske večere – z bralnimi urami, partijo šaha, kartanjem, ročnimi deli ali le s prijaznim klepetom.

Zahvaljujem se vsem, ki s svojim prostovoljnim delom omogočate uspešno delovanje društva.

 

Branka Brecelj, predsednica DU Log 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!