Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v severovzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal okrepljen severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
petek, 27.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Ob robu praznika Občine Log - Dragomer


SOSED SOSEDU

| |
17.08.2014      8:13
A A

Ob robu praznika Občine Log - Dragomer


Branko Gorjan, član OS, je ponovno zamudil priložnost, da bi bil tiho.


Deli:

V prejšnji številki NČ je objavil prispevek »Ob robu praznika Občine Log - Dragomer« in zlorabil svečani dogodek  za svoje pritlehno in neetično delovanje. Če se ne motim, se je v osmih letih prvič udeležil kakšne od tozadevnih občinskih prireditev, kar kaže na njegovo pripadnost domačemu okolju. Ob druženju po prireditvi sem od sleherne udeleženke in udeleženca prejemal voščila za praznik in pohvale za vrhunsko prireditev, pa tudi pohvale k opravljenim nalogam in izvedenim projektom. Samo Branku Gorjanu so takšne manire tuje. Želim biti spoštljiv do bralk in bralcev NČ, zato ne bom odgovarjal na njegov manipulativni način. To bi pomenilo, da sem pristal na njegovo raven, česar si nikakor ne želim.

O rezultatih dosedanje občinske uprave in občinskega sveta govorijo dejstva, govorijo uspešno izpeljani proračunski plani, o težavah in nezaključenih projektih in razlogih pa tudi vsakoletna poročila. In Branko Gorjan vse to ve, saj je 8 let občinski svetnik. Kako pa so svetniki konstruktivno delovali, je razvidno iz zapisov oz. posnetkov vsake občinske seje posebej. Kar dolge so bile, pa vendarle vas vabim, občanke in občani, da kakšno poslušate na občinski spletni strani in si o sodelovanju ogorčenega Branka Gorjana ustvarite svoje mnenje.

Mladen Sumina, župan
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!