Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
petek, 27.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Sistem radijskih zvez zaščite in reševanja je ......


GASILCI IN ZAŠČITA

| |
23.03.2016      23:18
A A

Sistem radijskih zvez zaščite in reševanja je izboljšanDeli:

Za izboljšavo sistema radijskih zvez zaščite in reševanja v Občini Log  Dragomer je poskrbelo lokalno podjetje IT

100 d. o. o., s katerim ima občina sklenjeno pogodbo o vzdrževanju. Podjetje je financiralo adaptacijo elektro instalacije ter dalo v brezplačni neomejen najem vso radijsko – repetitorsko in antensko opremo ter rezervno napajanje, skrbelo pa bo tudi za redno vzdrževanje naprav. Nov mobilni repetitor za izredne razmere, ki bo pokril bistveno širše področje, so postavili pri cerkvi na Logu. Podjetje ima že od leta 1993 sklenjene pogodbe za vzdrževanje sistema radijskih zvez zaščite in reševanja, pri planiranju in postavljanju tega sistema pa aktivno sodeluje že od začetka. Pogodbo o vzdrževanju imajo sklenjeno tudi z Občino Log – Dragomer, kjer so se lotili izboljšanja radijskega pokrivanja v občini. »Kot poveljnik in župan lahko izrečem samo pohvalne besede, da se je to zgodilo. Do izboljšanja je prišlo na podlagi prijateljsko poslovnega sodelovanja. To je en zelo velik plus, saj ne bo potrebno postavljati mobilne postaje. Verjamem, da tega sistema ne bomo rabili v smislu izrednega posredovanja, v smislu izrednih dogodkov, ampak zgolj za vaje,« je povedal župan Miran Stanovnik.

 

V. L.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!