Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.07.2017

oblačno
Popoldne bo sončno in vroče. Nastajale bodo krajevne plohe in nevihte, ki bodo pogostejše v severni in vzhodni Sloveniji. Zavlekle se bodo tudi v noč. Sprva bo še pihal jugozahodnik, v severovzhodni Sloveniji pa bo zapihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 28 do 35 stopinj.
19°C | 26°C
ponedeljek, 24.07.2017
19°C | 26°C
torek, 25.07.2017
16°C | 25°C
sreda, 26.07.2017
14°C | 24°C
četrtek, 27.07.2017
14°C | 26°C
Opozorila
Nedelja, 23.7.2017 ob 16h
Nekaj močnejših neviht se lahko predvsem na severu in vzhodu Slovenije pojavi že danes, jutri pa bo možnost krajevnih neurij povečana po vsej državi.
19°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Razsodila bo stalna arbitraža


NOVICE

| |
21.11.2013      22:25
A A

Razsodila bo stalna arbitraža


Občina Log - Dragomer in Tehnocommerce, ki je v športnem parku Dragomer zgradil športno-kulinarični TC center, skoraj dve leti po odprtju objekta še vedno nista rešila medsebojnih vprašanj. Ker se javni in zasebni partner o rešitvah nista mogla sporazumeti sama, zdaj nerešena vprašanja obravnava Stalna arbitraža pri Gospodarski zbornici Slovenije. Kdo ima prav, naj bi bilo jasno že prihodnji mesec; sodba arbitražnega senata bo dokončna, spoštovati jo bosta morali ena in druga stran. Kaj je srž težave in kakšna je sodba, bomo poročali, ko bo znana odločitev arbitražnega senata.


Deli:

Naj spomnimo, da je občina k javno-zasebnemu partnerstvu in podelitvi koncesije pristopila, ker sama ni razpolagala s toliko finančnimi sredstvi, da bi lahko financirala izgradnjo in opremo celotnega projekta. V partnerstvo je vložila zemljišče, nekaj komunalne ureditve in projektiranje, vključno s pridobitvijo gradbenega in drugih potrebnih dovoljenj ter pripravo dokumentacije v skupni vrednosti 141 tisočakov, zasebni partner pa je zgradil 1,1 milijona evrov vreden trietažni objekt z gostinskim in športnim delom.    

 

V. E.

Foto: arhiv V. E.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!