Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.02.2018

oblačno
Ponoči bo delno jasno, v vzhodni in južni Sloveniji pa zmerno oblačno. Še bo vetrovno. Najnižje jutranje temperature bodo od -9 do -15, v alpskih dolinah do -18, na Goriškem in ob morju okoli -4 °C.
-9°C | -5°C
torek, 27.02.2018
-8°C | -5°C
sreda, 28.02.2018
-9°C | -4°C
četrtek, 01.03.2018
-9°C | -3°C
petek, 02.03.2018
-4°C | 0°C
Opozorila
Nedelja, 25.2.2018 ob 18h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo do noči na torek ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-9°C
-5°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Razsodila bo stalna arbitraža


NOVICE

| |
21.11.2013      22:25
A A

Razsodila bo stalna arbitraža


Občina Log - Dragomer in Tehnocommerce, ki je v športnem parku Dragomer zgradil športno-kulinarični TC center, skoraj dve leti po odprtju objekta še vedno nista rešila medsebojnih vprašanj. Ker se javni in zasebni partner o rešitvah nista mogla sporazumeti sama, zdaj nerešena vprašanja obravnava Stalna arbitraža pri Gospodarski zbornici Slovenije. Kdo ima prav, naj bi bilo jasno že prihodnji mesec; sodba arbitražnega senata bo dokončna, spoštovati jo bosta morali ena in druga stran. Kaj je srž težave in kakšna je sodba, bomo poročali, ko bo znana odločitev arbitražnega senata.


Deli:

Naj spomnimo, da je občina k javno-zasebnemu partnerstvu in podelitvi koncesije pristopila, ker sama ni razpolagala s toliko finančnimi sredstvi, da bi lahko financirala izgradnjo in opremo celotnega projekta. V partnerstvo je vložila zemljišče, nekaj komunalne ureditve in projektiranje, vključno s pridobitvijo gradbenega in drugih potrebnih dovoljenj ter pripravo dokumentacije v skupni vrednosti 141 tisočakov, zasebni partner pa je zgradil 1,1 milijona evrov vreden trietažni objekt z gostinskim in športnim delom.    

 

V. E.

Foto: arhiv V. E.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!