Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
4°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Prostovoljci Triglava polepšali vrtčevski ......


NOVICE

| |
17.05.2014      22:53
A A

Prostovoljci Triglava polepšali vrtčevski igrišči


Zaposleni iz Zavarovalnice Triglav so v sklopu projekta "Otroci Triglava – brezskrbni v igri, povezani z naravo" v enotah vrtca na Logu in v Dragomerju z novo barvo osvežili igrala na obeh igriščih. V akciji je sodelovalo dvajset prostovoljcev, med njimi tudi direktor območne enote Ljubljana Aleš Klement in vodja predstavništva na Vrhniki Zdenko Zalar.


Deli:

Igrala na vrtčevskih igriščih na Logu in v Dragomerju od začetka maja otroke razveseljujejo z novo podobo. Dvajset prostovoljcev je namreč dva popoldneva drgnilo in brusilo odstopajočo in obrabljeno barvo ter nato igrala polepšalo z novimi barvami. Akcija je potekala na predlog zaposlenih Zavarovalnice Triglav, ki so bili letošnjo pomlad povabljeni, da posredujejo svoje predloge za izvajanje prostovoljskih aktivnosti v svojih domačih okoljih. Cilj je bil, da bi v akcijah sodelovalo vsaj deset odstotkov zaposlenih, ki so jih na zavarovalnici poskušali spodbuditi k širšemu razmišljanju o potrebi po sodelovanju in kakovostnem sobivanju ljudi v lokalnih skupnostih.

Kot nam je pojasnila Polona Škrbec, je akcija potekala v okviru projekta Otroci Triglava – brezskrbni v igri, povezani z naravo. "V letu 2013 je Zavarovalnica Triglav zaposlene povabila k aktivnemu sodelovanju na področju prostovoljstva v sklopu omenjenega projekta. Zaposleni so tako na vseh otroških igriščih, ki jih je Zavarovalnica Triglav obnovila ali na novo postavila, pomagali pri izvedbi s prostovoljnim delom. Med drugim so sadili grmovnice, barvali igrala, ograje in lope," je pojasnila Škrbčeva. Družba je leta 2012 v sklopu projekta Otroci Triglava – brezskrbni v igri, povezani z naravo obnovila štiri otroška igrišča v lokalnih skupnostih – Krško, Velenje, Kobarid in Brezovica. Lani pa je donatorska sredstva namenila vrtcu Mežica in osnovni šoli Stražišče za prenovo otroških igrišč ter projektu Hribci za otroška igrala, kjer so postavili štiri nova igrišča v vaseh Škrilje, Golo, Visoko in Zapotok.

 

Vesna Lovrenčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!