Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 24 stopinj C.
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Propadajoča Darsova hiša naj bi padla še pred ......


NOVICE

| |
28.04.2014      20:26
A A

Propadajoča Darsova hiša naj bi padla še pred poletjem


Kmalu naj bi bil izbran izvajalec rušenja. Na službi za komuniciranje Družbe za avtoceste v RS (Dars) so nam pojasnili, da za objekt na Loški cesti 3, ki je v lasti Darsa, trenutno pridobivajo gradbeno dovoljenje.


Deli:

"Izdelana je projektno-tehnična dokumentacija za rušenje objekta. Postopek izbora izvajalca bo lahko stekel po pridobitvi gradbenega dovoljenja in projekta za izvedbo rušenja (projektno-tehnična dokumentacija za izvedbo rušenja)." Po ocenah Darsa naj bi objekt porušili predvidoma do začetka letošnjega poletja.

Naj spomnimo, da je občina v preteklih letih Darsu poslala več dopisov, v katerih je pozvala k rekonstrukciji ali odstranitvi objekta, ki je zaradi propadanja in rušenja postal nevaren za mimoidoče, poleg tega pa znižuje vizualno kakovost okolja. Projekt je dolgo stal na mrtvi točki, korak naprej pa je bil narejen leta 2011, ko se je uredilo lastništvo v zemljiški knjigi. Od takrat pa se ni zgodilo praktično nič, izdelana je bila le potrebna dokumentacija ter dana še ena obljuba, da bodo objekt porušili v tem letu. 

 

V. E. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!