Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
5°C
-3°C
ČE.
7°C
-5°C
3628

Občina nadaljuje z urejanjem varnih poti

Log, november 2020 – Projekt, s katerim bi z varno potjo povezali oba konca občine, se nadaljuje. Tokrat urejajo odsek nove poti, ki bo v prihodnosti Cesto Dolomitskega odreda povezal s Šolsko ulico.

Hidrotehnik v Športnem parku na Logu gradi odsek nove varne poti, ki bo potekala vse do Šolske ceste. Kot so nam pojasnili na Občini, dela obsegajo izkop, položitev filca, utrditev podlage, položitev robnikov in izgradnjo javne razsvetljave. Pot bo široka tri metre, vrednost del pa je dobrih 27 tisočakov. V letošnjem letu bo zgrajena polovica odseka, drugo polovico pa naj bi uredili v naslednjem letu, so nam še povedali naši sogovorniki.

 

V. L. , foto: V. L. in Občinska uprava

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi