Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

oblačno
Popoldne bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nastajale bodo krajevne padavine, deloma kot plohe, na zahodu tudi nevihte. Zapihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo 26 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 26°C
petek, 30.06.2017
16°C | 28°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Občina Log - Dragomer ima prenovljeno ......


NOVICE

| |
17.06.2013      18:50
A A

Občina Log - Dragomer ima prenovljeno občinsko stran


Potem ko so nedavno na log-dragomerški spletni strani našteli milijon klikov, zdaj začenjajo od začetka. Občinska spletna stran je prenovljena, naslov pa ostaja enak. Tako kot do zdaj boste novice, razpise in druge podatke o občini našli na www.log-dragomer.si.


Deli:
Poleg novih barv pa prenovljena spletna stran prinaša še bogatejše vsebine; tako so na primer dodali rubriko Župan odgovarja. Kot nam je pojasnil župan Mladen Sumina, je to šele začetek, saj bodo na novi spletni strani po potrebi še prenovili vsebine in dodali kakšno novo.
Na spletni strani sicer ostajajo splošni podatki s kontakti občinske uprave, našli boste tudi vse občinske predpise in gradiva s sej občinskega sveta. Med drugim si boste lahko po novem ogledali tudi promocijski DVD s predstavitvijo Občine Log - Dragomer, se z miško sprehodili po vrsti objav in razpisov, si na računalnik naložili obrazce in vloge, povezane z Občino Log - Dragomer, ter pridobili osnovne informacije o občinskih društvih.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!