Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 14°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Občina ima novo spletno podobo


NOVICE

| |
02.09.2015      11:31
A A

Občina ima novo spletno podobo


Novice, obvestila, dogodke, obrazce, razpise in informacije o občini lahko prebirate na popolnoma prenovljeni občinski spletni strani.


Deli:

Ta ni dobila le nove vizualne podobe, temveč so stare vsebine dodatno obogatene z novimi. Tako kot do sedaj,  na njej prevladujejo tradicionalni občinski zeleno-rumeni odtenki. Nova spletna stran je narejena v t. i. odzivnem dizajnu in je prilagojena novim tehnologijam. Ko jo boste obiskali, bo samodejno zaznala vaš operacijski sistem in velikost ekrana ter vsebino avtomatsko prilagodila brskanju po njej z računalnikom, tablico ali pametnim telefonom. Zaposleni na občinski upravi so nam povedali, da bo stran bolj prijazna do uporabnikov, saj bo bolj pregledna in bistveno bolj ažurna. Ob tem smo izvedeli, da so se za prenovo spletne strani odločili predvsem zaradi številnih kritik o zastarelosti obstoječe spletne strani. Sicer pa to še ni vse; občino boste po novem lahko spremljali tudi na Facebooku. 

 

http://log-dragomer.si/domov.html

V. L.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!