Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v severovzhodni Sloveniji bo občasno še rahlo deževalo. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal okrepljen severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
4°C | 16°C
torek, 24.10.2017
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
petek, 27.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Med prejemniki priznanj Civilne zaščite tudi ......


NOVICE

| |
09.03.2015      18:43
A A

Med prejemniki priznanj Civilne zaščite tudi občani Loga - Dragomerja


Ljubljana, 4. marec 2015 – Ob mednarodnem dnevu Civilne zaščite, ki ga obeležujemo 1. marca, je Štab Civilne zaščite za ljubljansko regijo v sodelovanju z ljubljansko izpostavo Uprave Republike Slovenije za zaščito in reševanje ter Mestno občino Ljubljana v tamkajšnji Festivalni dvorani pripravil osrednjo regijsko slovesnost s podelitvijo priznanj Civilne zaščite za leto 2015. V imenu Občine Log - Dragomer so se slovesnosti udeležili prejšnji župan in poveljnik Civilne zaščite Občine Log - Dragomer Mladen Sumina ter preostali prejemniki priznanj iz naše občine.


Deli:

Ob dnevu Civilne zaščite, ki ga praznujemo 1. marca, se odgovorni zahvalijo tistim reševalcem, organizatorjem in izvajalcem, ki so v preteklem letu učinkovito opravili naloge zaščite in reševanja med naravnimi in drugimi nesrečami. Priznanja in nagrade Civilne zaščite so bili podeljeni najbolj zaslužnim pripadnikom Civilne zaščite ter drugim posameznikom, skupinam, občinam, gospodarskim družbam, društvom, zavodom in raznim organizacijam za zasluge in prispevke pri razvijanju in krepitvi pripravljenosti, izvajanju zaščite, reševanja in pomoči ter odpravljanju posledic naravnih in drugih nesreč.

Na prireditvi je bilo za ljubljansko regijo podeljenih kar 160 priznanj in nagrad, prejemniki pa so bili tudi iz naše občine. Bronasti znak Civilne zaščite, ki se podeljuje za požrtvovalno in uspešno opravljanje nalog zaščite, reševanja in pomoči, so prejeli:

Mladen Sumina, župan in poveljnik občinskega štaba Civilne zaščite,

Pavel Remškar, poveljnik občinskega gasilskega poveljstva Občine Log - Dragomer in član občinskega štaba Civilne zaščite,

Peter Suhadolnik, poveljnik PGD Dragomer - Lukovica,

Branko Brajovič, član PGD Dragomer - Lukovica. 

 

Prejemnikom priznanj iz Občine Log - Dragomer izrekajo čestitke tudi župan Miran Stanovnik s sodelavci in štab Civilne zaščite Občine Log - Dragomer.

 

Domen Rozman 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!