Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
25°C
5°C
JUTRI
23°C
6°C
3628

Hitri servis koles za osnovnošolce

Log - Dragomer, 23. maj – Komunalno podjetje Vrhnika je skupaj z osnovno šolo Log - Dragomer organiziralo prvi hitri servis koles za učence višjih razredov. S tem dogodkom so želeli spodbuditi mlade k uporabi koles ter kolesa pripraviti na novo sezono.

Barje je prepleteno s številnimi kolesarskimi progami, kolesarjenje je dobro za dušo in telo in ravno zaradi vseh pozitivnih učinkov, ki jih ima ta šport oziroma rekreacija na zdravje, so organizirali brezplačni hitri servis koles. Zaposleni v Depo so petnajstim prijavljenim učencev v dopoldanskem času nastavili zavore in menjalnik  na kolesih, podmazali verige, zakrpali zračnice oziroma odpravili druge manjše pomanjkljivosti koles. Tako so jih pripravili na novo kolesarsko sezono. Kot nam je povedal Edin Behrić iz KPV bodo zaradi dobrega odziva  učencev hitri servis organizirali tudi naslednje leto: »Želimo spodbujati mlade, da čim več uporabljajo kolesa vsak dan.«

 

V. L.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi