Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.07.2017

pretežno jasno
Popoldne bo povečini sončno, predvsem na severu in vzhodu pa bo občasno več oblačnosti. Tam ni izključena kakšna ploha. Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 31 stopinj C.
15°C | 31°C
sobota, 29.07.2017
18°C | 31°C
nedelja, 30.07.2017
18°C | 31°C
ponedeljek, 31.07.2017
18°C | 34°C
torek, 01.08.2017
19°C | 37°C
Opozorila
Petek, 28.7.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Balon ogrevan, a drago


NOVICE

| |
15.02.2015      17:27
A A

Balon ogrevan, a drago


Športni balon v Športnem parku Dragomer, pod katerim so tudi v zimski sezoni na svoj račun prišli ljubitelji tenisa, je ogrevan. Investitor je rešil sezono s priklopom objekta na utekočinjeni naftni plin. Medtem se nadaljujejo postopki za plinifikacijo športnega parka, občinske stavbe in vrtca.


Deli:

Kot smo poročali v zadnji številki Našega časopisa, so svetniki na zadnji lanski seji podprli sklep, da se nadaljujejo aktivnosti za ureditev plinske napeljave v športnem parku. Po načrtih bi sicer dragomerški športni park morali priključiti na plin še pred začetkom sezone in novopostavljeni balon naj bi se ogreval s tem energentom. A se je projektiranje in pridobivanje dokumentacije precej zavleklo, zato je bila teniška sezona pod balonom celo nekoliko pod vprašajem. Rešili so jo na eni strani dolga jesen in prizanesljivo vreme ter prizadevanja najemnika, da izpelje začrtani projekt. Korak naprej so na omenjeni seji omogočili tudi svetniki, ki so podprli sklep o nadaljevanju aktivnosti plinifikacije. Kljub temu so postopki, z zimo pred vrati, potekali prepočasi.

»Najemnik balona je želel rešiti sezono. Balon se ogreva na najdražji način, a je bila to edina možna hitra rešitev,« je pojasnil župan Stanovnik. Dodal je, da dejavnosti za priključitev športnega parka medtem potekajo dalje; kot smo še izvedeli, so v fazi zbiranja ponudb za izvedbo ter pogajanja za najugodnejšo ceno. Občina bo ob plinifikaciji športnega parka na plin priključila tudi vrtec in občinsko stavbo, kar je bilo tudi priporočilo občinskega sveta.

 

V. L. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!