Logo MojaObčina.si

Ljubljana

DANES
2°C
-5°C
JUTRI
0°C
-2°C
3513

PARIZ - športna gimnastika

Tjaša Kysselef, ena izmed najboljših slovenskih telovadk, se bo ta vikend, točneje v soboto, udeležila svetovnega pokala v športni gimnastiki, kjer bo poizkušala ujeti razliko treh točk, katere jo ločijo od osvojenega 1 mesta v skupnem seštevku svetovnega pokala na paradnem orodju, preskoku.
Tjaša Kysselef je odpotovala v Pariz z Mitijo Samardžija Pavletičem, trenerjem in predsednikom GD Zelena jama.

Veseli smo, da verjame vase, saj je zelo samozavestno in odločno sporočila:
"Prvi dan, prvi trening, uspešno narejen, počutim se dobro. Jutri sledi uradni trening, pripravljena :) sem na vse in borila se bom do konca za zmago v skupnem seštevku svetovnega pokala na preskoku!" je izjavila naša Tjasa Kysselef, in nadaljuje... "Pričakujem finale - želim si medaljo, sanjam o zlati!"

Tjaši želimo uresničitev zastavljenih ciljev in čim več športne sreče!

GD Zelena jama
www.gimzj-drustvo.si
070 796 207
info@gimzj-drustvo.si
FB @gdzelenajama
INSTA GDZelenajama
YOUTUBE GD Zelena jama

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
BORBONA CATERING D.O.O.