Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.04.2018

pretežno jasno
Ponoči bo jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 10 °C.
10°C | 28°C
nedelja, 20.04.2018
9°C | 27°C
ponedeljek, 22.04.2018
10°C | 27°C
torek, 23.04.2018
9°C | 26°C
sreda, 24.04.2018
12°C | 25°C
Opozorila
Petek, 20.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

19. SEMPL z novo podobo v "novo normalnost" ...


NOVICE

| |
04.05.2017      14:37
A A

19. SEMPL z novo podobo v "novo normalnost"


Prebojni poslovni modeli in tehnologije nezadržno prodirajo v vse gospodarske panoge. Kako se na »novo normalnost« odziva medijsko-komunikacijsko panoga, je vprašanje, ki se mu bo posvetila 19. konferenca medijskih trendov SEMPL. To na simbolni ravni odseva tudi njena nova podoba, ki so jo znova ustvarili v kreativni agenciji Futura DDB.


Deli:

Ljubljana, 26. april 2017 – Konferenca medijskih trendov SEMPL, ki bo 23. in 24. novembra v GH Bernardin v Portorožu, bo že devetnajsto leto združila vodje marketinga in tržnega komuniciranja, upravljavce blagovnih znamk, tržnike oglasnega prostora v medijih, medijske načrtovalce in stratege, oglaševalske kreativce in vse druge, ki v regiji Adriatik tlakujejo pot medijskim trendom in jih uspešno vključujejo v svoje delovanje.

 

Investicija z visoko dodano vrednostjo

 

Kot poudarja Valerija Prevolšek, predsednica SEMPL-a in direktorica Media Poola, SEMPL že dolgo ni več zgolj druženje na slovenski obali, temveč investicija z visoko dodano vrednostjo. »Tudi letos bomo namreč upravičili sloves enega programsko najkakovostnejših dogodkov v tem delu Evrope in poskrbeli, da bomo Portorož zapustili ne samo utrujeni od dobre zabave, ampak predvsem polni novih znanj, poznanstev in idej. Če stavite na znanje, potem tudi letos stavite na SEMPL!« o izkušnjah, ki jih nudi SEMPL, pravi Prevolškova.

 

Le znanje je namreč tisto, ki loči dobre od odličnih. To je še posebej očitno v dobi »nove normalnosti«, ki jo zaznamujejo prebojne (disruptivne) ideje in neobičajni poslovni modeli. Na spremembe v gospodarskem okolju ni imuno nobeno podjetje, ki se na trgu bori za svoje stranke. 19. SEMPL se bo tako posvetil prav vprašanju, kako so na spremembe pripravljeni mediji, oglaševalci, tržniki, medijski strategi in kreativci in ali so dovolj hitri in spretni pri uvajanju prepotrebnih sprememb.

 

Rolkanje pod vodo kot prispodoba za drzne oglaševalce

 

Vizualna podoba 19. SEMPL-a na simbolni ravni komunicira prav to. Z mladeničem, ki mu uspe rolkati tudi pod vodo, pri Futuri DDB, kjer so zasnovali tudi letošnjo podobo konference, ponazarjajo oglaševalce, ki ohranjajo svoje ravnotežje tudi v novem okolju in se mu ne le prilagajajo, temveč ga tudi sami (so)ustvarjajo.

 

»Rolkanje pod vodo? Zakaj pa ne? Še pred desetimi leti si nihče ne bi mislil, da bo največji ponudnik turističnih namestitev podjetje, ki nima v lasti niti ene hotelske sobe, največje podjetje za taksi prevoze pa tisto, ki nima niti enega lastnega vozila. Danes pa lahko takšna podjetja le občudujete in se od njih učite,« so idejno zasnovo letošnje podobe SEMPL-a pospremili pri Futuri DDB.

 

Udeleženci konference – tudi tokrat jih pričakujejo več kot tisoč iz vseh držav regije Adriatik – bodo tako imeli priložnost prisluhniti uglednim svetovnim govorcem, ki jim bodo razkrili inovativne komunikacijske pristope in uporabo naprednih tehnoloških rešitev v (marketinški) praksi. Največji medijski dosežki v regiji bodo tudi letos nagrajeni z nagradami Sempler.

 

----

 

Dodatne informacije:

Tina Uršič,

odnosi z javnostmi, 19. SEMPL

e-pošta: pr@sempl.si, tina@sempl.si

spletna stran: www.sempl.si

 

Spremljajte nas tudi na družbenih omrežjih:

Facebook: https://www.facebook.com/SeminarSEMPL

Twitter: https://twitter.com/SEMPL

Instagram: https://instagram.com/SEMPL_mediatrendsconference

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ljubljana!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
April 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
21.04.201 | Tečaji in delavnice
POSTANITE ENERGETSKO NEODVISNI!

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo