Logo MojaObčina.si

Ljubljana

JUTRI
25°C
18°C
SRE.
24°C
14°C

16. Tedenski tek Vegan.si - Rožnik


Ob ponedeljkih se ob 18.00 uri dobimo na določenem zbirnem mestu. Vabljeni vsi tekači iz Ljubljane in okolice vseh stopenj natreniranosti, od popolnih začetnikov, do tistih bolj izkušenih.

Tempo bo pogovoren, ker je namen teka druženje ob gibanju v naravi. Pridite primerno športno opravljeni, Vegan.si majčke zelo zaželjene - če je nimate, sporočite in vam jo priskrbimo. ;) Priporočljivo pa je s sabo imeti tudi nekaj tekočine ter seveda veliko dobre volje. Naglavne svetilke obvezne.

Tokratno zbirno mesto, kjer je možno pustiti kolo ali vozilo je na makadamskem parkirišču za Mostec, takoj ob Večni poti. Tekli bomo po stezicah Rožnika - proga in tempo bodo prilagojeni vsem udeležncem. Kontakt: 031 822 326 (Rok)

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi