Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.10.2018

delno oblačno
Danes bo sončno, na severu in severovzhodu občasno pretežno oblačno. Predvsem v Prekmurju bo lahko popoldne ali zvečer padla kakšna kaplja dežja. Čez dan se bo krepil veter severnih smeri, ki bo močnejši zlasti v višjih legah severovzhodne in severne Slovenije. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 °C.
7°C | 22°C
četrtek, 23.10.2018
4°C | 15°C
petek, 25.10.2018
6°C | 18°C
sobota, 26.10.2018
10°C | 18°C
nedelja, 27.10.2018
12°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 24.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Obiskala nas bo Irena Zupančič nedvomno ......


TURIZEM, EVROPSKI PROJEKTI, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
14.08.2018      16:43
A A

Obiskala nas bo Irena Zupančič nedvomno najboljša izvajalka na starodobnih glasbilih.Javorska energijska pot
Javorska energijska pot
Deli:
Vabljeni v neokrnjeno naravo Javorske energijske poti, sedmih zdravilnih točk, kjer boste ob zvokih starodavnih glasbil doživeli poleg zdravilne zemeljske energije še številne zdravilne rastline oz. zelišča, več kot šestdeset vrtičkov z zelišči, nasad sivke...in rastline keltskega horoskopa ter manjši bajer z ribami, v katerega se steka živa ter čista in pitna izvirska voda, katere se boste lahko naužili.Ravno tako boste lahko popiliskodelico zeliščnega čaja. Lahko pridete že prej, da boste čutnost tega posebnega kraja doživeli in občutili tudi v tišini.

Se vidimo v soboto, 18. 8. 2018 ob 19.30 uri.
Prijava obvezna: FB ali irenca74@gmail.com ali 070 262 151
Izvajalka GONG kopeli: Irena ZupančičCena: 15 eur
Več o Javosrski energijski poti si lahko preberet:http://domzalec.si/javorska-energijska-pot-javorje/
http://www.srce-slovenije.si/turizem/ponudniki/Javorska-energijska-pot-Javorje
http://www.zasavc.net/novica/energijska-in-ucna-javorska-pot/27535/


Navodila za pot: Do vasi Javorje lahko pridemo skozi Litijo, Šmartno ob Litiji in mimo gradu Bogenšperk do Leskovice, kjer zavijemo desno in se vzpnemo proti Javorjam. Druga možnost je, da se po avtocesti pripeljemo do Ivančne Gorice in pot nadaljujemo skozi Šentvid pri Stični mimo Radohove vasi in Temenice do Leskovice, kjer zavijemo levo. Od Litije do vasi Javorje je 12 km, prav toliko pa iz Ivančne Gorice.Dodatne informacije: 070 262 151 (Irena)


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNO DRUŠTVO JAVOR? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!