Logo MojaObčina.si

Litija

DANES
31°C
16°C
JUTRI
32°C
16°C
Deli

Obiskala nas bo Irena Zupančič nedvomno najboljša izvajalka na starodobnih glasbilih.

Vabljeni v neokrnjeno naravo Javorske energijske poti, sedmih zdravilnih točk, kjer boste ob zvokih starodavnih glasbil doživeli poleg zdravilne zemeljske energije še številne zdravilne rastline oz. zelišča, več kot šestdeset vrtičkov z zelišči, nasad sivke...in rastline keltskega horoskopa ter manjši bajer z ribami, v katerega se steka živa ter čista in pitna izvirska voda, katere se boste lahko naužili.Ravno tako boste lahko popiliskodelico zeliščnega čaja. Lahko pridete že prej, da boste čutnost tega posebnega kraja doživeli in občutili tudi v tišini.

Se vidimo v soboto, 18. 8. 2018 ob 19.30 uri.
Prijava obvezna: FB ali irenca74@gmail.com ali 070 262 151
Izvajalka GONG kopeli: Irena ZupančičCena: 15 eur
Več o Javosrski energijski poti si lahko preberet:http://domzalec.si/javorska-energijska-pot-javorje/
http://www.srce-slovenije.si/turizem/ponudniki/Javorska-energijska-pot-Javorje
http://www.zasavc.net/novica/energijska-in-ucna-javorska-pot/27535/


Navodila za pot: Do vasi Javorje lahko pridemo skozi Litijo, Šmartno ob Litiji in mimo gradu Bogenšperk do Leskovice, kjer zavijemo desno in se vzpnemo proti Javorjam. Druga možnost je, da se po avtocesti pripeljemo do Ivančne Gorice in pot nadaljujemo skozi Šentvid pri Stični mimo Radohove vasi in Temenice do Leskovice, kjer zavijemo levo. Od Litije do vasi Javorje je 12 km, prav toliko pa iz Ivančne Gorice.Dodatne informacije: 070 262 151 (Irena)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi