Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo delno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 20 stopinj Celzija.
18°C | 28°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 24°C
petek, 30.06.2017
16°C | 27°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 23°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 19h
V sredo popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo krajevni nalivi in močnejši sunki vetra, ni izključen pojav toče.
18°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

UTRIP POLETJA 2016


DOGODKI, ZAVODI

| |
05.07.2016      13:48
A A

UTRIP POLETJA 2016Grafitarska delavnica 2015
Grafitarska delavnica 2015
Deli:

Mladinski center Litija, je v sodelovanju s partnerji, ponovno pripravil pester počitniški program. Sestavljajo ga sklopi različnih ustvarjalnih delavnic na katere vabimo vse mlade. Dogajajo se v in pred Mladinskim centrom in pred Klubom litijskh in šmarskih študentov.

V juliju bodo to delavnice:

EVS DELAVNICA 4.7. – 6.7. od 17.00 do 20.00 MC

Med ponedeljkom in sredo se pridruži našim EVS prostovoljcem, ki bodo samo zate pripravili nabor športnih aktivnosti za kvalitetno preživljanje prostega časa. Skupaj bomo zavihteli badminton loparje, preverili hitrost nog med dribljanjem žog ter se preizkusili v različnih cirkuških vragolijah.

 

OBJEKTIVNI POGLED V SVET 7.7. in 8.7. od 17.00 do 20.00 MC

Skupaj z Nikon Professional Service Slovenia tokrat pripravljamo nadaljevalno delavnico fotografije. Namenjena je vsem tistim, ki osnovno predznanje že imate in bi ga radi nadgradili. Profesionalni fotograf ti bo z nasveti in triki pomagal, da se bodo tvoje fotke iz povprečnih preobrazile v vrhunske. Tvoj prispevek k delavnici je 20€ in predhodna prijava na info@mc-litija.si, najkasneje do 5.7..

 

GRAFITARSKA DELAVNICA ZA KLIŠE-jem 11.7. – 15.7. od 17.00 do 20.00

Te zasrbijo prsti ob pogledu na sveže prepleskan zid? Delavnica je priložnost za sprejanje in sproščanje ustvarjalnosti. Na prvi delavnici se bomo lotili zidu za KLIŠE-jem. S spreji boš izrazil tisto, za kar meniš, da bi morali vedeti in videti vsi občani. Ne bodi vandal, postani grafitar!

 

JAM SESSION + OPEN MIC 18.7. – 22.7. OD 17.00 DO 20.00 MC KLUB

Vidiš svet skozi note in stihe? Te kdaj prime, da bi delil svoje rime? Open Mic + Jam session je odlična priložnost, da svoje ustvarjanje deliš, napišeš nov komad ali se preprosto prepustiš poetičnosti trenutka. Vabljen tudi, če nimaš predznanja, vse ti bomo pokazali. Še inštrument v roke dobiš, če želiš.

 

Vse informacije na Facebook strani Mladinskega centra Litija, www.mc-litija.si in v zloženki s počitniškim programom. Vse aktivnosti, razen fotografske delavnice, so za udeležence brezplačne. Zaželene so prijave vsaj 3 dni pred začetkom delavnice na telefonski številki 051 443 410 ali 01 89 80 119, na elektronskem naslovu info@mc-litija.si ali osebno.  Na navedenih naslovih preveri tudi program za avgust.

 

Dnevni center MC Litija je med počitnicami odprt od 12.00 do 21.00 od ponedeljka do petka.

 

Počitnice v Litiji so zanimive, pridružite se nam.

Partnerji počitniškega programa so: KLIŠE – Klub litijskih in šmarskih študentov, Za zdravje mladih, JSKD – OI Litija, DPM Litija, Zavod Movit, Urad Republike Slovenije za mladino, Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje, Občina Litija.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Bodite prvi pri oddaji mnenja.