Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v severovzhodni Sloveniji bo občasno še rahlo deževalo. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal okrepljen severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
petek, 27.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Tralala, hopsasa, pustne smo šeme …


VRTEC

| |
20.02.2015      19:29
A A

Tralala, hopsasa, pustne smo šeme …Maškare palčki
Maškare palčki
Deli:

Na pustni torek ni bilo v vrtcu Čebelica v Gabrovki Neže, Luka, Taje, Nika, Lane …  Po zajtrku so se namreč otroci vseh skupin preoblekli v skupinske maske: mušnice, časopiski, palčki in kozice. Skupinske maske so že njihova tradicija. Letošnje leto so ideje za maske iskali v projektu »Veliki nemarni škornji«, ki ga izvajajo preko celega leta. Priprave na pustni torek so trajale nekaj dni. Iskali so ideje za maske, prinašali material ter maske izdelovali. Seveda niso pozabili na pustne pesmice, s katerimi so odganjali zimo. Po vrtcu je zadišalo po cvrtju pustnih flancatov, iz igralnic se je slišala vesela glasba, ki je maškare vabila k pustnemu rajanju. Pustni torek pa ni minil brez pustne povorke po kraju, kjer so jih imeli priložnost občudovati tudi ostali prebivalci.

 

Za male maškare vzg. Marinka  in Branka
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.10.2017
Danes ni dogodkov.
26.10.201 | Družabni dogodki
Pohod Litija- neznano

Bodite prvi pri oddaji mnenja.