Logo MojaObčina.si

Laško

DANES
13°C
11°C
JUTRI
19°C
12°C
Objava JE POTEKLA dne 10. 08. 2022 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.

REFERENT NA TEHNIČNIH PREGLEDIH - M/Ž

Opis del in nalog:
REFERENT ALI REFERENTKA Z NASLEDNJIMI LASTNOSTMI IN IZKUŠNJAMI: VESELJE DO DELA Z LJUDMI, OBVLADOVANJE STRESNIH SITUACIJ, SPOSOBNOST ZA DELO V TIMU, NAJMANJ SREDNJA IZOBRAZBA V.STOPNJE, MOŽNOST DODATNIH IZOBRAŽEVANJIH IN NAPREDOVANJA V PODJETJU (KONTROLOR NA TEHNIČNIH PREGLEDIH, KONTROLOR NA HOMOLOGACIJI VOZIL, KONTROLOR ZA KONTROLO TAHOGRAFOV, VODJA ADMINISTRACIJE...). ČE SE NAJDETE V DEJAVNOSTIH NAŠEGA PODJETJA, KI SI JIH LAHKO PODROBNEJE OGLEDATE TUDI NA NAŠI SPLETNI STRANI (WWW.AM-MIKLAVC.COM) IN VAM JE OPISAN NAČIN DELA PISAN NA KOŽO, POTEM SE NAM S PROŠNJO IN PRILOŽENIM CV OGLASITE PREKO ELEKTRONSKE POŠTE MIKLAVC@GMAIL.COM – V ZADEVO PA DOPIŠITE: REFERENT LAŠKO 2022. POMAGALI TI BOMO PRI IZVEDBI POTREBNIH IZOBRAŽEVANJ IN IZPITOV (ZUP, IZPIT ZA REFERENTA, LICENCA ZA ZAVAROVALNEGA ZASTOPNIKA) IN NUDILI VSO PODPORO, DA ČIMPREJ OPRAVIŠ VSE POTREBNO ZA NASTOP NA TO DELOVNO MESTO. STROŠKE IZOBRAŽEVANJA KRIJEMO MI!

Izobrazba:
srednja strokovna, srednja splošna

Delovne izkušnje:
ni zahtevano

Vozniško dovoljenje:
B

Drugi pogoji:
DELODAJALEC ŽELI TUDI NAPOTOVANJE KANDIDATOV IZ EVIDENC ZAVODA

Trajanje zaposlitve:
Nedoločen čas

Poskusno delo:
6 mes.

Urnik dela:
dvoizmensko

Število ur:
40 Ur

Število delovnih mest:
2

Način prijave kandidata:
kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Kontakt za kandidata:
ALEŠ MIKLAVC, e-naslov: miklavc[at]gmail.com

Naslov: A.M.MIKLAVC d.o.o.; A.M.MIKLAVC d.o.o., PE LAŠKO, Podšmihel 1 F, 3270 LAŠKO

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi