Logo MojaObčina.si

Komenda

DANES
5°C
-2°C
JUTRI
3°C
-2°C
2058

SKLEPNO TEKMOVANJE BALINARJEV

Na komendskem balinišču je bilo 1. oktobra sklepno prvenstvo za posameznike v letu 2020 članov balinarske sekcije pri DU Komenda. Začelo se je ob 9.00, končalo pa ob 12.00. Prvo mesto je osvojil Alfonz Hrovat, ki je v finalnem obračunu s 13 : 9 premagal Draga Oblaka. Tretji je bil Tomaž Hacin, ki je bil s 13 : 7 boljši od Toneta Zarnika. Že prej je v polfinalnem srečanju Drago Oblak z enakim izidom – 13 : 7 – nadkrilil Tomaža Hacina; z istim rezultatom je Alfonz Hrovat ugnal Toneta Zarnika.

Pokale za osvojena prva štiri mesta je tekmovalcem predal predsednik DU Komenda Saša Lenarčič, ki je tudi fotografiral napete športne boje, najboljše tekmovalce (na fotografiji z leve proti desni po uvrstitvi od prvega do četrtega mesta), pokale in družabno srečanje balinarjev in balinark pri DU Komenda z zakusko po končanem tekmovanju.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi