Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

pretežno oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno s plohami in nevihtami, ki bodo pogostejše sredi dneva in popoldne. Najvišje dnevne temperature bodo od 22 do 26, na Primorskem do 29 °C.
17°C | 26°C
ponedeljek, 21.07.2018
18°C | 29°C
torek, 23.07.2018
17°C | 29°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
16°C | 30°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Sankukai karate klub Komenda


ŠPORT, OBČINSKE, VRTEC, OSNOVNA ŠOLA, SREDNJA ŠOLA, SOSED SOSEDU, DOGODKI, DRUŠTVA, OSTALO

| |
16.10.2017      6:27
A A

Sankukai karate klub KomendaDeli:

SANKUKAI REGIJSKO TEKMOVANJE

Že kmalu po začetku šolskega leta so se naši karateisti vrnili v pravo športno formo. Še posebej vztrajno so trenirali v pripravljenosti na Sankukai regijsko tekmovanje gorenjske regije, ki je potekalo 7. oktobra 2017. Tekmovalke in tekmovalci iz Cerkelj, Kamnika in Komende so se zbrali na OŠ Toma Brejca v Kamniku ter se pomerili v borbah, katah in borbeni vaji – ippon kumiteju. V kategorijah, oblikovanih tudi glede na starost in težo udeležencev, so se člani in članici domačega kluba odlično izkazali. Med mlajšimi dečki je ippon kumite odlično izvedel Samo Komatar. Pri starejših dečkih sta se vsak v svoji kategoriji pogumno pomerila z nasprotniki Jaka Kovač in Bine Tavčar. Kato je v kategoriji starejših deklic uspešno prikazala Lara Zupančič, v kategoriji kadetinj pa Kaja Zupančič, ki je ob tem tekmovala še v borbah. Vsak izmed njih je dal vse od sebe in se uvrstil med prva štiri mesta v svoji kategoriji! Osvojena najvišja mesta pa so vredna pohvale tudi zato, ker predstavljajo uvrstitev na Sankukai državno prvenstvo za dečke in deklice, ki se bo odvijalo v soboto, 18. novembra v Kočevju. Prijazno vas vabimo, da se nam pridružite na tribunah in tako spodbudite mlade karateistke in karateiste. Veselimo se vašega obiska, fantom in dekletoma pa še naprej želimo obilo športnega uspeha!

Saša Voler

 
Povezave:www.sankukai.org
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!