Logo MojaObčina.si

Komenda

DANES
34°C
18°C
JUTRI
35°C
20°C
1632

Sankukai karate klub Komenda uspešen na Državnem prvenstvu


V soboto, 6.4.2019, so se v Športni dvorani Kamnik zbrali najboljši karateisti iz celotne Slovenije. Za udeležbo na državnem prvenstvu so morali veliko znanja in poguma pokazati že marca, na izbornih regijskih tekmah. Ponosni smo, da se je na tekmovanje uvrstilo tudi 6 tekmovalcev iz Karate kluba Komenda. Ti so, pod vodstvom trenerja Žige Volerja, pridno trenirali in se pripravljali na vrhunec sezone. Trening se je izplačal, vsi so se izredno potrudili, kar trije med njimi pa so na koncu stali na odru za zmagovalce!
Dečki stari 9-12 let so bili v kategorije razdeljeni glede na težo. V skupini 35-40 kg so komendski karateisti osvojili kar dve medalji. Bronasto si je priboril Anel Golubovič, zlata medalja in s tem naslov državnega prvaka pa je pripadla Samu Komatarju. Uspeh fantov je dopolnila Kaja Zupančič, ki je med starejšimi deklicami v borbah osvojila tretje mesto.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo in jim želimo veliko športnih uspehov še naprej!


Tjaša Š. Savšek

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi