Logo MojaObčina.si

Komenda

DANES
16°C
12°C
JUTRI
21°C
11°C
5607

Na svoj pametni telefon si lahko namestite aplikacijo Smetar

Občanke in občane obveščamo o možnosti uporabe koledarja odvozov odpadkov preko aplikacije SMETAR, ki si jo lahko namestite na svoj pametni telefon. S pomočjo aplikacije Smetar lahko enostavno spremljate kdaj bo na vašem naslovu izvedeno praznjenje črne posode (mešani komunalni odpadki), posode z rumenim pokrovom (mešana odpadna embalaža), posode z modrim pokrovom (papir in karton) in opcijsko rjave posode (biološko razgradljivi odpadki), če jo posedujete oziroma ne kompostirate v lastnem vrtu z uporabo hišnega kompostnika. Prav tako si lahko nastavite opomnik, da vas aplikacija predhodno opozori, kdaj bo na vrsti praznjenje določene posode za ločeno zbiranje odpadkov.

POGOJI UPORABE

  • Android 5.0 in več.
  • Namestitev preko trgovine Google Play.
  • Aplikacije ni možno namestiti na telefone znamke Huawei, ki ne podpirajo trgovine Google Play in na telefone iPhone.


 NAMESTITEV APLIKACIJE

Več o uporabi aplikacije si lahko preberete na spletni strani www.smetar.si.


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi