Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
30°C
17°C
JUTRI
30°C
18°C
1904

Prodaja letnih dovolilnic za parkiranje

Vse občane občine Kobarid in zaposlene v naselju Kobarid obveščamo, da so dovolilnice za parkiranje za leto 2019 že v prodaji na Občini Kobarid vsak delovni dan v poslovnem času. Cena letne dovolilnice za leto 2019 znaša 10 evrov.

Letna dovolilnica imetnikom prinaša določene ugodnosti, in sicer neomejeno parkiranje na določenih območjih kratkotrajnega parkiranja (modra cona) ter enourno brezplačno parkiranje na parkirnih površinah, kjer se plačuje parkirnina (Volaričeva ulica in Trg svobode). V tem primeru je treba poleg dovolilnice namestiti parkirno uro z označenim časom začetka parkiranja.


Omenjene letne dovolilnice ne veljajo na parkiriščih v Zaročišču in ob Nadiži, kjer režim zaenkrat ostaja nespremenjen ter v naselju Robič pri športnem igrišču, kjer vsi uporabniki lahko parkirajo 2 uri brezplačno.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi