Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 15.12.2017

oblačno
Danes bo oblačno in v večjem delu Slovenije deževno, sprva bodo vmes krajevne plohe, lahko tudi zagrmi. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ki bo sredi dneva slabel. Temperature bodo od 7 do 13, v severnih krajih okoli 3 °C.
6°C | 11°C
sobota, 16.12.2017
4°C | 10°C
nedelja, 17.12.2017
-2°C | 10°C
ponedeljek, 18.12.2017
-6°C | 9°C
torek, 19.12.2017
-3°C | 9°C
Opozorila
Petek, 15.12.2017 ob 6h
Zjutraj in dopoldne bo pihal okrepljen jugozahodnik, predvsem na severovzhodu ter na Notranjskem bo dosegal hitrost do okoli 70 km/h.
6°C
11°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Vlom v trgovino na Kobariškem - poziv ......


OBVESTILA

| |
28.09.2017      12:00
A A

Vlom v trgovino na Kobariškem - poziv policije morebitnim očividcem navedenega kaznivega dejanjaDeli:

Danes,  28.  septembra  2017  ob 3.33 uri, so bili policisti OKC PU Nova Gorica  s  strani  varnostne službe obveščeni, da je bilo vlomljeno v večjo trgovino v središču Kobarida. Po sedaj zbranih podatkih je neznani storilec z  orodjem vlomil skozi vhodna drsna vrata in nato v notranjosti omenjenega objekta   odtujil   večje   število   cigaret  različnih  blagovnih  znamk.

Nepridiprav  je  po  izvršitvi  omenjenega  kaznivega  dejanja z odtujenimi tobačnimi izdelki odšel neznano kam. Več o količini ukradenih predmetov oz. glede skupne materialne škode bo več znanega po opravljeni inventuri.

 

Policisti  nadaljujejo  oz.  zbirajo dodatna obvestila z namenom izsleditve neznanega  storilca  ter  bodo  na  podlagi  vseh  ugotovljenih  dejstev po zaključku preiskave podali kazensko ovadbo na pristojno Državno tožilstvo v Novi Gorici.

 

Vse  morebitne  očividce  oz.  vse, ki bi glede omenjenega vloma v omenjeni objekt  na  Kobariškem  imeli  kakršnekoli  koristne informacije, policisti pozivajo,  da  jih  sporočijo  policistom  PP Bovec (Dvor 44 a, 5230 Bovec,telefon:  (05) 389 68 50, elektronska pošta: pp_bovec.pung@policija.si) oz.

pokličejo   najbližjo   policijsko   postajo  ali  pa  pokličejo  na  znano interventno številko Policije 113 ali anonimni telefon 080 1200.

Policijska uprava Nova Gorica

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Smaragdni odsev
Številka: December 2017
Izšla: 12.12.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.