Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
4°C
1°C
JUTRI
7°C
0°C
Deli
4172

Luč miru iz Betlehema

V petek, 22. decembra so skavti obiskali kobariškega župana Roberta Kavčiča in mu prinesli betlehemsko luč miru. Skavti so uvodoma prebrali poslanico, ki povzema pot Luči miru od Betlehema do vsakega posameznika ter luč miru predali županu.

Župan se je skavtom zahvalil za obisk in luč miru ter poudaril, da je prav mir tisto kar vsi potrebujemo in za kar smo vsi hvaležni in srečni, da živimo v miru. Ob tej priložnosti se jim je zahvalil za odlično sodelovanje v letu 2017 in jim zaželel mirne božične praznike in vse dobro v novem letu 2018. 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij