Logo MojaObčina.si

Kobarid

JUTRI
8°C
-2°C
PON.
6°C
-1°C
4172

Nova znanja članov Nadzornega odbora Občine Kobarid

Članici Nadzornega sveta Občine Kobarid mag. Darja Urbančič in Barbara Mozetič sta uspešno opravili usposabljanje za člane nadzornega sveta ali upravnih odborov družb, ki je potekalo v skladu z zahtevami sklepa Vlade Republike Slovenije.

Teme iz katerih sta pridobili nova znanja in jih bosta prenašali tudi na ostale člane Nadzornega sveta Občine Kobarid so: uvajanje enotnega sistema upravljanja v slovenski pravni red, pravo družb, odgovornost članov nadzornega sveta, vloga nadzornega sveta, osnove o kulturi in etiki poslovanja, ovrednotenje finančnih informaciji o poslovanju družbe.

Za kakovostno in uspešno delo nadzornega sveta so dodatna izobraževanja članov nadzornih svetov velika pridobitev.

Obema članicama Nadzornega odbora iskreno čestitamo in jima želimo uspešno delo tudi v prihodnje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij