Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.07.2018

pretežno jasno
Ponoči se bo precej zjasnilo, ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem šibka burja.
15°C | 32°C
sreda, 25.07.2018
17°C | 33°C
četrtek, 26.07.2018
18°C | 32°C
petek, 27.07.2018
17°C | 32°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
32°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Župan je sprejel letošnjega državnega prvaka ......


ŽUPANOVA BESEDA, DOGODKI

| |
28.12.2017      9:00
A A

Župan je sprejel letošnjega državnega prvaka v disciplini BMX RaceDeli:

Župan Robert Kavčič je v prednovoletnem prazničnem času sprejel občana Kevina Berginca, ki je letos avgusta osvojil naslov državnega prvaka v disciplini BMX Race v najbolj konkurenčni in najbolj prestižni starostni kategoriji nad 17 let. 

Kevin, ki kolesari praktično že vse življenje, prihaja iz Idrskega pri Kobaridu. Študira v Ljubljani, kjer tudi trenira. Je član UTT (Unior Tools Team), kjer kot  sam pravi, ima izjemno podporo. Pohvalil je odlično ekipo, ki poskrbi za vse, da lahko resno trenira in dosega najboljše rezultate. To mu tudi uspeva, saj je letos avgusta osvojil naslov državnega prvaka v disciplini BMX Race.
Ob tem velikem dosežku mu je župan osebno čestital in z njim poklepetal o študiju, usklajevanju študijskih in športnih obveznostih, treningih, tekmah, ... Dotaknila sta se tudi pogojev za treniranje v občini in se pogovorila o možnostih sodelovanja ter pomoči s strani lokalne skupnosti. Župan mu je zaželel uspešno športno pot tudi v prihodnje in pohvalil njegovo zagnanost ter optimizem in poudaril, da je lahko vzor marsikateremu mlademu športniku iz naše občine, saj je s svojim delom in voljo dokazal, da so lahko uspešni tudi mladi doma iz oddaljenih krajev kot je Kobarid. 

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.