Logo MojaObčina.si

Kobarid

JUTRI
22°C
17°C
SOB.
17°C
11°C
4172

Na koncertu za VDC Tolmin zbrali 533 evrov

Skupina Pomaldni dan je na koncertu v Kobaridu skupaj z literarnimi gosti pripravila izjemno prijeten večer, v katerem sta se mešala glasba in poezija, obiskovalci pa so lahko uživali v raznolikem glasbenem repertoarju. Na dobrodelnem koncertu, katerega izkupiček je šel za Varstveno-delovni center v Tolminu, je bilo zbranih 533 evrov.

 

Prireditev, ki so jo skupaj pripravili društvo Pomladni dan, Občina Kobarid in Lions klub Soča Kobarid, je bila prva, odkar se je Občina Kobarid odločila, da v prihodnje nekajkrat letno pripravi tudi prireditve dobrodelnega značaja. Varstveno-delovni center v Tolminu, v katerem so večinoma varovanci s Kobariškega, Bovškega in Tolminskega, je vselej potreben dodatne pomoči, tokratni izkupiček pa bo v celoti namenjen dokočanju multisenzorne sobe. Tokrat še enkrat veika zahvala vsem, ki ste prispevali in podprli akcijo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi