Logo MojaObčina.si

Kobarid

JUTRI
14°C
1°C
PET.
13°C
3°C
4172

Projekt NMP za Zgornje Posočje: povpraševanje po strokovnem kadru

V Zdravstvenem domu Tolmin se že dlje časa zavedamo problematike zdravstvene oskrbe občanov in dostopnega časa do ustrezne medicinske oskrbe. Načrtujemo širitev oskrbe NMP za naše krajane, zato bomo potrebovali dodaten zdravstveni kader. Naprošamo ustrezne interesente, da izrazijo pripravljenost za zaposlitev v službi NMP v našem zavodu, saj se bomo zaradi obsežnosti projekta s pridobljenimi podatki o razpoložljivem kadru lažje odločili za njegovo realizacijo. 

 

 

Potreben kader:

srednji zdravstvenik v reševalnem vozilu, diplomirani zdravstvenik v reševalnem vozilu

 

 

Kam pošljemo povpraševanje za delo

po elektronski pošti na naslov: zd.uprava@zd-tolmin.si  ali po pošti na naslov: 

ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN

PROJEKT NMP ZA ZGORNJE POSOČJE

Prešernova 6a, 5220 Tolmin. 

 

Rok za oddajo: 

do 27.03.2020

 

 

 

Tekst in foto: 

Zdravstveni dom Tolmin

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi