Medalje tudi v namiznem tenisu

Na državnem prvenstvu rekreativcev in veteranov v namiznem tenisu, ki je bilo konec aprila na Jesenicah, je Čargo Zdenko iz Ročinja osvojil drugo mesto v dvojicah

Konec aprila je bilo na Jesenicah državno prvenstvo rekreativcev in veteranov v namiznem tenisu.

Čargo Zdenko iz Ročinja je v svoji kategoriji postal državni podprvak v dvojicah (2. mesto). Pred tem je osvojil tudi 3. mesto v dvojicah v tako imenovani ˝jakostni lestvici˝ ( zbir 7. turnirjev ).

Vzporedno s tem je potekala še regionalna liga Severne Primorske. Tudi tukaj je dosegel lep uspeh. Prvo mesto je osvojila Gorica 1, za katero je igral tudi Karlo Bajt iz Avč.

Da je namizni tenis priljubljen tudi v naši občini, se bomo lahko prepričali tudi na Odprtem prvenstvu občine Kanal ob Soči, ki bo 19. maja v športnem parku Morsko.