Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
21°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
21°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 33°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.

Ig

21°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Trening ižanksih gimnastičarjev v Športnem ......


ŠPORT

| |
01.06.2016      23:29
A A

Trening ižanksih gimnastičarjev v Športnem centru Ljubljana.


Ižanski mladi gimnastičarji so dne 28.maja opravili že drugi trening v Gimnastičnem centru Ljubljana.


»Tako je – super. Še noge v špičko...« je trener spodbujal in dajal navodila.
»Tako je – super. Še noge v špičko...« je trener spodbujal in dajal navodila.
Deli:
Ta sodobni športni objekt je prvenstveno zgrajen v namen razvoja gimnastičnih športnih panog in zagotavlja vrhunske pogoje za treninge. Ima tudi možnost organiziranja tekmovanj na najvišjih nivojih. Uradno je odprl svoja vrata novembra 2015.

Trening ižanskih otrok v centru je organiziral njihov vodja in trener Mitja Petkovšek. Prijazno je povabil tudi bratce, sestrice in starše. Prvi trening je bil v tem prostoru opravljen že v mesecu februarju. Že takrat so bili otroci izredno navdušeni nad dvorano in novimi vajami. Njihova takratna želja, da bi trening ponovili, se jim je uresničila. Mitji je uspelo zagotoviti nov ugoden termin in odzvalo se je veliko število otrok in staršev. Motivacija je bila seveda tokrat popolna, ker jih je večina že vedela, kaj jih čaka. Vsi so pridno tekali okrog, skakali, se premetavali, izvajali salte in telovadili na raznoraznih orodjih. Vse je potekalo pod budnim očesom treh trenerjev, ki sodelujejo z Mitjo. Otroci se tukaj srečujejo z novimi  vajami  in delom na telovadnih orodjih, katerih do sedaj še niso poizkusili. Najbolj so uživali ob skoku v penasti bazen. Tukaj so našli tudi nekaj trenutkov sprostitve in se obmetavali s penami.

Mitja in njegovi trenerji so otrokom pričarali nepozabne trenutke in motivacija po gibanju in gimnastiki je sedaj višja. Na prav poseben način so trenerji in otroci uspeli združiti telovadbo in zabavo. Trening je trajal celo veliko dlje od napovedane ene ure. Ob koncu treninga so nekateri otroci žalostni zapustili dvorano, ker jim je čas prehitro minil in bi trening podaljšali – pritekla je tudi kakšna solzica. Glede na odzive otrok sem prepričan, da bo Mitja uspel organizirati letos še kakšen podoben »vesel dogodek« v centru.


Rado Lovšin
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ig!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


OBČINA IG
Številka: 4/2017
Izšla: 18.05.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.06.2017 | Družabni dogodki
Gasilska veselica Brest
24.06.2017 | Družabni dogodki
Gasilska veselica Brest
25.06.2017 | Šport
Vabilo na dobrodelni kolesarski izlet - PD Krim
02.07.2017 | Ostalo
Zlata maša gospoda Antona Koširja

Bodite prvi pri oddaji mnenja.