Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v severovzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal okrepljen severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
petek, 27.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.

Ig

7°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Trening ižanksih gimnastičarjev v Športnem ......


ŠPORT

| |
01.06.2016      23:29
A A

Trening ižanksih gimnastičarjev v Športnem centru Ljubljana.


Ižanski mladi gimnastičarji so dne 28.maja opravili že drugi trening v Gimnastičnem centru Ljubljana.


»Tako je – super. Še noge v špičko...« je trener spodbujal in dajal navodila.
»Tako je – super. Še noge v špičko...« je trener spodbujal in dajal navodila.
Deli:
Ta sodobni športni objekt je prvenstveno zgrajen v namen razvoja gimnastičnih športnih panog in zagotavlja vrhunske pogoje za treninge. Ima tudi možnost organiziranja tekmovanj na najvišjih nivojih. Uradno je odprl svoja vrata novembra 2015.

Trening ižanskih otrok v centru je organiziral njihov vodja in trener Mitja Petkovšek. Prijazno je povabil tudi bratce, sestrice in starše. Prvi trening je bil v tem prostoru opravljen že v mesecu februarju. Že takrat so bili otroci izredno navdušeni nad dvorano in novimi vajami. Njihova takratna želja, da bi trening ponovili, se jim je uresničila. Mitji je uspelo zagotoviti nov ugoden termin in odzvalo se je veliko število otrok in staršev. Motivacija je bila seveda tokrat popolna, ker jih je večina že vedela, kaj jih čaka. Vsi so pridno tekali okrog, skakali, se premetavali, izvajali salte in telovadili na raznoraznih orodjih. Vse je potekalo pod budnim očesom treh trenerjev, ki sodelujejo z Mitjo. Otroci se tukaj srečujejo z novimi  vajami  in delom na telovadnih orodjih, katerih do sedaj še niso poizkusili. Najbolj so uživali ob skoku v penasti bazen. Tukaj so našli tudi nekaj trenutkov sprostitve in se obmetavali s penami.

Mitja in njegovi trenerji so otrokom pričarali nepozabne trenutke in motivacija po gibanju in gimnastiki je sedaj višja. Na prav poseben način so trenerji in otroci uspeli združiti telovadbo in zabavo. Trening je trajal celo veliko dlje od napovedane ene ure. Ob koncu treninga so nekateri otroci žalostni zapustili dvorano, ker jim je čas prehitro minil in bi trening podaljšali – pritekla je tudi kakšna solzica. Glede na odzive otrok sem prepričan, da bo Mitja uspel organizirati letos še kakšen podoben »vesel dogodek« v centru.


Rado Lovšin
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ig!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!